Gizlilik Politikası

GİZLİLİK BİLDİRİMİ

—-

BÖLÜM 1 – BİLGİLERİNİZLE NE YAPARIZ?

Mağazamızdan bir şey satın aldığınızda, alım satım işleminin bir parçası olarak, bize verdiğiniz kişisel bilgilerinizi adınız, adresiniz ve e-posta adresiniz gibi topluyoruz.

Mağazamıza göz attığınızda, tarayıcınız ve işletim sisteminiz hakkında daha fazla bilgi edinmemize yardımcı olmak için, bilgisayarınızın İnternet protokolü (IP) adresini otomatik olarak alırız.

E-posta pazarlaması (varsa): İzninizle, size mağazamız, yeni ürünler ve diğer güncellemeler hakkında e-posta gönderebiliriz.

BÖLÜM 2 – CONSENT

Onayımı nasıl alıyorsunuz?

Bir işlemi tamamlamak, kredi kartınızı doğrulamak, sipariş vermek, teslimat düzenlemek veya satın almak için bize kişisel bilgiler sağladığınızda, bizden almamızı ve sadece belirli bir nedenden dolayı kullanmamızı kabul ettiğiniz anlamına gelir.

Kişisel bilgilerinizi ikincil bir sebepten dolayı sorarsanız, pazarlama gibi, sizden doğrudan ifade edilen onayınızı isteriz veya size hayır deme fırsatı sunarız.

Onayımı nasıl geri çekebilirim?

Üyeliği kabul ettikten sonra fikrinizi değiştirirseniz, herhangi bir zamanda info@nur-cosmetics.com.com adresinden bizimle iletişime geçerek veya bize e-posta göndererek sizinle iletişim kurmamız, bilgilerinizin sürekli toplanması, kullanılması veya ifşa edilmesi için onay vermemizi geri çekebilirsiniz. 

BÖLÜM 3 – AÇIKLAMA

Kişisel bilgilerinizi, yasaların gerektirmesi veya Hizmet Şartlarımızı ihlal etmeniz durumunda ifşa edebiliriz.

BÖLÜM 4 – MAĞAZA

Mağazamız, Ürünlerimizi ve hizmetlerimizi size satmamıza izin veren online e-ticaret platformunu sunarlar.

Verilerinizi bir güvenlik duvarının arkasındaki güvenli bir sunucuda depolarlar.

Ödeme:

Satın alma işleminizi tamamlamak için doğrudan bir ödeme ağ geçidi seçerseniz, Satın alma işlem verileriniz yalnızca satın alma işleminizi tamamlamak için gerekli olduğu sürece saklanır. Bu işlem tamamlandıktan sonra, alım işlem bilgileriniz silinir.

Tüm doğrudan ödeme ağ geçitleri, Visa, MasterCard, American Express ve Discover gibi markaların ortak bir çabası olan PCI Güvenlik Standartları Konseyi tarafından yönetilen PCI-DSS tarafından belirlenen standartlara uyar.

PCI-DSS gereksinimleri, kredi kartı bilgilerinin mağazamız ve servis sağlayıcıları tarafından güvenli bir şekilde kullanılmasını sağlamaya yardımcı olur.

BÖLÜM 5 – ÜÇÜNCÜ TARAF HİZMETLERİ

Genel olarak, tarafımızca kullanılan üçüncü taraf sağlayıcılar, bilgilerinizi yalnızca bize sağladıkları hizmetleri yerine getirebilmeleri için gereken ölçüde toplar, kullanır ve açıklar.

Bununla birlikte, ödeme ağ geçitleri ve diğer ödeme işlem işlemcileri gibi bazı üçüncü taraf servis sağlayıcıları, satın alma işlemleriniz için kendilerine sağladığımız bilgilerle ilgili kendi gizlilik politikalarına sahiptir.

Bu sağlayıcılar için, kişisel bilgilerinizin bu sağlayıcılar tarafından nasıl ele alınacağını anlayabilmeniz için gizlilik politikalarını okumanızı öneririz.

Özellikle, belirli sağlayıcıların sizden veya bizden farklı bir bölgede bulunan tesislerde yer alabileceğini veya tesislerinde olabileceğini unutmayın. Bu nedenle, bir üçüncü taraf servis sağlayıcısının hizmetlerini içeren bir işleme devam etmeyi seçerseniz, o zaman bilgileriniz o hizmet sağlayıcısının veya tesislerinin bulunduğu yargı alanının yasalarına tabi olabilir.

Mağazamızın web sitesinden ayrıldığınızda veya bir üçüncü taraf web sitesine veya uygulamasına yönlendirildikten sonra, artık bu Gizlilik Politikasına veya web sitemizin Hizmet Şartlarına tabi değildir.

Bağlantılar

Mağazamızdaki bağlantılara tıkladığınızda, sizi sitemizden uzağa yönlendirebilirler. Diğer sitelerin gizlilik uygulamalarından sorumlu değiliz ve gizlilik bildirimlerini okumanızı öneririz.

BÖLÜM 6 – GÜVENLİK

Kişisel bilgilerinizi korumak için, uygun bir şekilde kaybolmaması, kötüye kullanılması, erişilmesi, ifşa edilmemesi, değiştirilmemesi veya imha edilmemesi için sektörün en iyi uygulamalarını takip ediyoruz.

Bize kredi kartı bilgilerinizi verirseniz, bilgiler güvenli yuva katmanı teknolojisi (SSL) kullanılarak şifrelenir ve bir AES-256 şifreleme ile depolanır. İnternet üzerinden veya elektronik depolama üzerinden hiçbir aktarım yöntemi% 100 güvenli olmasa da, tüm PCI-DSS gerekliliklerine uyuyoruz ve genel olarak kabul görmüş ek endüstri standartlarını uyguluyoruz.

BÖLÜM 7 – ONAYIN YAŞI

Bu siteyi kullanarak, en azından şehrinizde veya ikamet ettiğiniz şehirde yetişkin çağında olduğunuzu ve herhangi birine izin vermek için onay verdiğinizi kabul etmiş olursunuz. 

BÖLÜM 8 – GİZLİLİK POLİTİKASI İÇİN DEĞİŞİKLİKLER

Bu gizlilik politikasını istediğimiz zaman değiştirme hakkımız saklıdır, bu nedenle lütfen sık sık gözden geçirin. Değişiklikler ve açıklamalar, web sitesinde yayınlanmasından hemen sonra yürürlüğe girecektir. Bu politikada önemli değişiklikler yaparsak, size bu bilgilerin güncellenmiş olduğunu bildiririz; böylece hangi bilgileri topladığımızı, nasıl kullandığımızı ve varsa, hangi durumlarda kullandığımızı ve / veya ifşa ettiğimizi bildiğinizden haberdar olursunuz.

Mağazamız başka bir şirketle devralınırsa veya birleştirilirse, bilgileriniz yeni sahiplere aktarılabilir, böylece size ürün satmaya devam edebiliriz.

SORULAR VE İLETİŞİM BİLGİLERİ

İsterseniz: hakkınızdaki kişisel bilgilere erişmek, düzeltmek, düzeltmek veya silmek, bir şikayette bulunmak veya daha fazla bilgi edinmek isterseniz, info@nur-cosmetics.com adresinden veya sitemizdeki posta yoluyla Gizlilik Uyumluluk Görevlimizle iletişime geçin.