Geri Ödeme Politikası

İADE

—-

Politikamız 14 gün sürer. Satın alma işleminizden bu yana 14 gün geçmişse, ne yazık ki size geri ödeme veya takas teklif edemeyiz.

İadeye hak kazanabilmek için, eşyanızın kullanılmamış olması ve almış olduğunuz durumda kullanılması gerekir. Orijinal ambalajında ​​da olmalıdır.

Birkaç çeşit mal iade edilmekten muaf tutulur. Yiyecek, çiçek, gazete veya dergi gibi bozulabilir mallar iade edilemez. Ayrıca samimi veya sıhhi ürünler, tehlikeli maddeler veya yanıcı sıvılar veya gazlar olan ürünleri kabul etmiyoruz.

İadenizi tamamlamak için satın aldığınız ürünün fiş veya faturasının ibrazı zorunludur aksi taktirde iade alınmamaktadır.

İade yapıldığı zaman kargo ücreti iade eden kişiye aittir.

İadeler (varsa)
İadeniz alındıktan ve kontrol edildikten sonra, iade edilen öğenizi aldığımızı bildirmek için size bir e-posta göndereceğiz. Ayrıca geri ödemenizin onaylanması veya reddedilmesi konusunda sizi bilgilendireceğiz.
Onaylanırsanız, geri ödeme işleminiz gerçekleştirilir ve belirli bir gün içinde otomatik olarak kredi kartınıza veya orijinal ödeme yönteminize bir kredi uygulanır.

Geç veya eksik para iadesi (varsa)
Henüz bir geri ödeme almadıysanız, önce banka hesabınızı tekrar kontrol edin.
Ardından, kredi kartı şirketinize başvurun, geri ödemenizin resmen kaydedilmesi biraz zaman alabilir.
Sonra bankanıza başvurun. Bir geri ödeme gönderilmeden önce genellikle bazı işlem süresi vardır.
Bunların hepsini yaptıysanız ve hala geri ödemenizi almadıysanız, lütfen bize info@nur-cosmetics.com adresinden ulaşın.

Satış ürünleri (varsa)
Sadece normal fiyatlı ürünler iade edilebilir, maalesef satış ürünleri iade edilemez.

Nakliye 
Sadece arızalı veya hasar görmüşse parçaları değiştiririz. Aynı ürünle değiştirmeniz gerekirse, bize info@nur-cosmetics.com adresine bir e-posta gönderin ve ürününüzü şu adrese gönderin: Yeditepe Mahallesi 85073 Nolu Cadde No 70/A Şahinbey / Gaziantep

Öğenizi iade etmek için kendi nakliye masraflarınızı ödemekten siz sorumlusunuz. Kargo ücreti iade edilmez. Bir geri ödeme alırsanız, iade nakliye ücreti geri ödemenizden düşülecektir.